Szkoła Medyczna

There are no translations available.

Policealna szkoła medyczna Lubuskie i Dolnośląskie

Kształcenie młodych ludzi jest dla nas priorytetem dlatego lubuska szkoła medyczna kształci swoich słuchaczy w kierunku technika dentystycznego już od 18 lat. Nauczamy nie tylko rzeczy związanych z uzupełnianiami ubytków czy prac protetycznych ale również chcemy żeby nasi słuchacze posiadali wiedzę z anatomii z elementami fizjologii, profilaktyki zdrowia czy chociażby pierwszej pomocy, aby w razie konieczności udzielić potrzebnej pomocy.

Policealna szkoła medyczna to miejsce gdzie główny nacisk stawiamy na praktykę, ponieważ już od samego początku kształcenia chcemy aby nasi słuchacze potrafili radzić sobie w różnych sytuacjach. Wiedza zdobyta przez 5 semestrów trwania nauki pozwoli na zdobycie tytułu oraz umożliwi podjęcie pracy w zawodzie w kraju i za granicą.

Nasza szkoła medyczna współpracuje z renomowanymi firmami z dziedziny dentystyki, które to umożliwiają naszym słuchaczom korzystanie z najnowszej klasy sprzętu dentystycznego, naukę oraz obsługę tych urządzeń w realnych warunkach. Zajęcia są tak dobrane aby jak najlepiej spełniały oczekiwania studenta oraz wymagania przyszłych pracodawców, dlatego oprócz zajęć podstawowych wymaganych przez Ministerstwo Edukacji, organizujemy prace ponadprogramowe oraz praktyki dla naszych studentów 2x po 2 tygodnie. Obecnie jesteśmy w czołówce szkół pod względem zdawalności egzaminów końcowych, a z roku na rok ten poziom się podnosi.